Як завоювати серце чоловіка, через шлунок?

Давно всім відомо, ще від наших бабусь, що шлях до серця чоловіка, часто проходить через його шлунок. Дівчатка! Саме тому, варто вибрати для майбутньої зустрічі, дня народження, державного свята, подарунок, який буде захоплювати приємним смаком. Торти на замовлення – це випічка для особливого випадку і ваша зустріч може бути дуже солодкою, якщо ви замовте смачний торт.

Що б завоювати серце чоловіка, для початку потрібно зробити на нього враження

Завоювати серце чоловіка

Перша помічники жінки, в цій справі, це лестощі. Тут правда, потрібно бути обережною і не перестаратися. Хоч і шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, але, як і жінки, хлопці люблять похвалу і приємні слова з приводу зовнішності.

  • Хваліть його;
  • У розмові, злегка наслідуйте йому, копіюйте;
  • Шукайте правильні питання, для підтримання бесіди;
  • Будьте відкриті при спілкуванні;
  • Грайте словами, спокушайте поглядом;
  • Загалом, створіть позитивне перше враження.

Сьогодні, існує ціла наука НЛП про шляхи людського сприйняття, і якщо гарненько покопатися в ній, то, мабуть, можна завоювати серце кожного. Питання лише в тому, який канал сприйняття для чоловіка є головним. Залежно від цього люди діляться на:

  1. Візуали;
  2. Аудиту;
  3. Кінестетик.

Розмови не повинні проходити на порожній шлунок

З досвіду ми знаємо, що в кожному чоловікові є гурман, якого не важко розбудити, а кращим в нашому випадку, є торт для чоловіка. Який восени підніме настрій, навіть в саму сильну зливу. Однак, якщо ви шукайте щось більш легке, виберіть фруктовий або бісквітний торт.
Візуали, сприймають все через очі, тому так важливо, щоб солодке частування було не тільки смачним, але і красивим. Адже так би мовити «зустрічають по одягу» і від того залежить, як далі піде ваша розмова. Для візуала, зовнішній вигляд десерту грає велику і важливу роль.
Аудити, сприймають світ через слух, слова, звуки. Трохи розповіді про смачний і красивий десерт на початку розмови, щоб молодій людині захотілося спробувати солодкість. Акцентуйте його увагу на солодкому частування, запропонуйте.
Чоловіки – кінестетики, для того щоб робити якісь висновки, їм все потрібно спробувати. В цьому плані вони як діти – прагнуть понюхати, помацати, скуштувати. Тут як не можна до речі, буде кондитерський шедевр, адже смак і запах зіграє головну роль для розташування чоловіка до себе.
Як завоювати серце чоловіка тепер уже не секрет, чаруйте і скоряйте чоловічі серця! Адже кожна жінка гідна хорошого чоловіка і справжнього щастя!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Чим відрізняються торти на замовлення від магазинних. Переваги тортів на замовлення.Чим відрізняються торти на замовлення від магазинних. Переваги тортів на замовлення.

Кожна господиня любить побалувати своїх близьких смаколиками. Багато хто вважає, що домашні торти значно поступаються магазинним, в красі оформлення і навіть поєднанням різних смаків.

Читати даліЧитати далі