Торт з меренгою

  • Артикул ………………….т 010
  • Ціна ……………….……….від 400 грн/кг
  • Вага мінімальна……від 1,5 кг
  • Виготовленн…..………3-5 днів
  • Напись на торті, індивідуально для кожного

 

Увага!  Для обговорення діталей замовлення, зв’яжіться з нами по телефону: +38 (098) 061-33-34

Важливо при замовленні торта!

Мінімальна вага торта на замовлення становить 1,5 кг., (вагою вироба рахується начинка, в обтяжці кремом або мастикою).
у вартісі кілограмма торта не входить вартість фігурок і свіжих ягід у декорі;

Крім різноманітних тематичних і гумористичних тортів, ми також пропонуємо незвичайні торти з меренгою. Найчастіше, бажаючи порадувати наших дітей, ми шукаємо щось дійсно унікальне і дивовижне. Саме тому в нашій кондитерської онлайн ви можете Торт з меренгою на паличцізамовити різні торти з меренгою на паличці! Це може бути торт на рік або торти для дітей по старше. Ви також можете вибрати будь-яку тематику і доповнити десерт солодкої меренгою. На нашому сайті Ви знайдете багато готових ідей для тортів з меренгою, але також з радістю візьмемося за замовлення за Вашим індивідуальним дизайном. Надіслати пропозиції або ескіз можна по електронній пошті або на телефон. Ми чекаємо контакту і будемо раді допомогти вам замовити дійсно особливий торт з меренгою! 

Детальніше ознайомитися з що таке меренга можна тут … Якщо ви хочете замовити індивідуальний торт з меренгою, будь ласка, зв’яжіться з нами через телефон, живо-чат на сайті або Viber. Для узгодження з консультантом розміру, форми і оформлення десерту, а також начинку. Таким чином, ви повністю контролюєте замовлений тортик, який в кожному грамі, буде відображати ваші побажання! Такий подарунок, торт з меренгою на паличці, напевно принесе одержувачу масу радості – будь то важливий ювілей або день народження.

Торт прикрашений меренгоюОсновне покриття тортика, може бути з мастики або крему, вибір завжди залишається за Вами. Торт з меренгою на паличці, покритий мастикою, більш практичний при транспортуванні. Кремові торти на замовлення, більш ніжні, вони вимагають обережного поводження. Такі десерти (кремові), не люблять далекого прямування, і довгого часу без холодильної камери!
Замовити торт з меренгою в Києві, слід за 3-5 днів. Так як, підготовка даного частування займе якийсь час. Що б, торт з меренгою на замовлення в Києві, виявився вчасно, на святковому столі, робіть замовлення завчасно.
Також фото торта для дітей, можна подивитися у нас на сторінці, в instagram і facebook.