Торт мортал комбат з написом

  • Артикул………………….т 079
  • Ціна ……………….……….від 400 грн/кг
  • Вага мінімальна……від 1,5 кг
  • Виготовленн…..………3-5 днів
  • Напись на торті, індивідуально для кожного

 

Увага!  Для обговорення діталей замовлення, зв’яжіться з нами по телефону: +38 (098) 061-33-34

Важливо при замовленні торта!

Мінімальна вага торта на замовлення становить 1,5 кг., (вагою вироба рахується начинка, в обтяжці кремом або мастикою).
у вартісі кілограмма торта не входить вартість фігурок і свіжих ягід у декорі;

Однією з найбільш популярних комп’ютерних ігор, цілком заслужено вважається гра «майнкрафт». Своєю появою на світ, вона зобов’язана програмісту зі Швеції Маркус Перссон і його компанії Mojang AB. Іграшка отримала чудові відгуки і стала світовим впізнаваним брендом, для своїх шанувальників.
Підтвердженням тому, є багато брелків, наклейок і навіть торти Minecraft. Варіантів оформлення десятки, а то і сотні, і виглядає торт майнкрафт на замовлення, досить оригінально. Майнкрафт
Замовити торт майнкрафт на день народження прихильнику цієї гри, буде відмінним подарунком. Ніякої проблеми не складе оформлення торта Minecraft. Десерт в точності передасть сюжет комп’ютерної гри. Для майстра не надасть таке замовлення анінайменшої складності. Навпаки, створити шедевр в стилі копача, буде тільки в радість! Переконайтеся в цьому, ознайомившись з фото тортів майнкрафт, в нашому каталозі.

Купити торт майнкрафт в “Скарбниці ласощів” просто і швидко. Варто тільки зателефонувати або написати, консультант допоможе з вибором торта і складам начинки. Торти на замовлення – це не конвеєрне виробництво, це ексклюзивні торти, унікальні.
Вони можуть бути прикрашені фігурками з мастики, імбирними пряниками, топпреамі, з сюжету гри.

Торт «майнкрафт» на замовлення з мастики в Києві не обов’язково повинен бути стандартним. У «Скарбниці Ласощів» можна замовити капкейкі, оформлені в тематиці даної гри. Виглядати вони будуть просто дивовижно і дуже незвично – це ми Вам гарантуємо! Кожен з них буде виглядати неординарно, але при цьому всі вони будуть присвячені грі.

Нас також можна знайти в: instagram і facebook