Торт леді Баг і Супер кіт

  • Артикул ………………….т 012
  • Ціна ……………….……….від 400 грн/кг
  • Вага мінімальна……від 1,5 кг
  • Виготовленн…..………3-5 днів
  • Напись на торті, індивідуально для кожного

Увага!  Для обговорення діталей замовлення, зв’яжіться з нами по телефону: +38 (098) 061-33-34

Важливо при замовленні торта!

Мінімальна вага торта на замовлення становить 1,5 кг., (вагою вироба рахується начинка, в обтяжці кремом або мастикою).
у вартісі кілограмма торта не входить вартість фігурок і свіжих ягід у декорі;

У вашої дитини найближчим часом день народження? Торт Леді Баг і Супер-кіт – красивий десерт для хлопчика і дівчинки. Якщо ваш малюк в захваті від супергероїв, то тортик з Супер-котом і Леді Баг буде як не можна до речі.

Леді Баг і Супер-кіт для дівчинки і хлопчика

Леді Баг

Наш майстер з любов’ю своєї справи, виконає замовлення на 5 з 5 балів. Начинка до торту може бути різною, з ніжного бісквіту, або класичного медовика, а може витончена «молочна дівчинка», на Ваш вибір. На сайті, в асортименті представлені найпопулярніші смаки тортів, детальніше ознайомитися з начинками можна тут! Зробити правильний вибір за смаковою гамою, допоможе наш фахівець. Одна з частих помилок покупців, це вибір декількох кремів і смаків в одному десерті. Ми зробимо все, так як Ви хочете, будь-який каприз за Ваші гроші, але рекомендуємо, один торт – один смак.

Торт Леді Баг і Супер-кіт прикрашений їстівними фігурками і солодощами, все зроблено вручну. Основне покриття тортика, може побут цукрова мастика або крем. Торт Леді Баг, покритий мастикою, більш практичний при транспортування. Кремові торти на замовлення, ніжні і вимагають обережного поводження. Такі десерт (кремові), не люблять тривалих перевезень і довгого часу без холодильної камери!

Замовити торт Леді Баг і Супер-кіт в Києві, слід за 3-5 днів. Адже, виготовлення даного десерту займе певний час. Щоб торт на замовлення з супергероями, виявився на святковому столі вчасно, оформляйте заявку заздалегідь.

Також фото торта для дітей, можна подивитися у нас на сторінці, в instagram і facebook.