Начинки для торта

Начинки

Вибір начинки – що може бути приємніше при замовленні торта? Мабуть, саме цей вибір викликає саме апетитне передчуття майбутнього свята. Начинка – це основа торта, та що там говорити, це і є сам торт! При виготовленні торта на замовлення в нашій кондитерській “Скарбниця Солодощів“, ви можете використовувати будь-яку начинку з представлених нижче.

Зразки начинки

Шарм начінка для торта

«Шарм» – шифоновий білий бісквіт зі збитими вершками і легкої ноткою Піна Колада.

Червоне тісто з білою начинкою

«Червоний оксамит» Супер популярний, класичний рецепт, родом з півдня США з ніжним насичено-червоного кольору бісквітом з коньячним просоченням і кремом на основі вершкового сиру «Кремалотье».

Шоколадний бісквіт з коричневим кремом

«Прага»

Класичний рецепт шоколадного торта з шоколадним кремом ганаш по ДСТУ.

З кусками полуниці та з білим кремом«Королівська»

Тонкий шоколадний бісквіт з прошарком пишного вершкового крему і свіжої полуниці.

Білий бісквит з білим кремом«Молочна дівчинка»

Ніжний багатошаровий торт (шоколадний або білий) з кремом на вибір: «вершковий з маскарпоне», «збитими вершками», «сметанним кремом», «йогуртовим мусом зі смаком ваших улюблених фруктів». Можна додати персики, банани, ківі, ягоди, цитрус, сухофрукти і горіхи.

Начинки тісто з кремом та вишнями«Чорний ліс або П’яна вишня»

Чудовий шоколадний бісквіт просочений коньячної просоченням і повітряним сметанним кремом або збитими вершками. Соковиті прошарки зі свіжої і ароматної вишні чи черешні надають смаку начинки неповторний шарм.

тісто з йогуртовим кремом«Йогуртовий»

Тонкі шоколадні коржі з йогуртовим кремом і вишуканим поєднанням ягід або фруктів (вишні, чорниці, смородини, полуниці).

Багатошаровий торт з медових коржів «Медовик»

Медові коржі з заварним кремом (особливо хороший з грецькими горіхами). Варіанти кремів для цього торта: сметанний або сирний – додасть кислинку. Або масляний крем зі згущеним молоком. Так само в торт можна додати чорницю, це тільки додасть ніжності цих ласощів. Мед і чорниця дуже добре поєднуються разом, а вершкова нотка в кремі обрамляє цю ідилію.

Начинки з багатошарового тіста«Наполеон»

Найніжніші листкові коржі з масляним або заварним кремом. Верх досконалості -наполеон зі свіжою полуницею! Так само за смаком додаються волоські горіхи.

➤ Також фото торта можна вибрати у нас на сторінці, в instagram і facebook.