Торт у вигляді Губка Боб

Торт Губка Боб

  • Артикул ………………….т 011
  • Ціна ……………….……….від 400 грн/кг
  • Вага мінімальна……від 1,5 кг
  • Виготовленн…..………3-5 днів
  • Напись на торті, індивідуально для кожного

 

Увага!  Для обговорення діталей замовлення, зв’яжіться з нами по телефону: +38 (098) 061-33-34

Важливо при замовленні торта!

Мінімальна вага торта на замовлення становить 1,5 кг., (вагою вироба рахується начинка, в обтяжці кремом або мастикою).
у вартісі кілограмма торта не входить вартість фігурок і свіжих ягід у декорі;

Торт на день народження Губка Боб 🎂! Цей чудовий десерт підійде до будь-якої тематичної вечірки. Для шанувальника Спанч Боба, це безумовно, ідеальний торт до дня народження.

➤ Персонаж мультфільму Губка Боб полюбився своєю неординарністю дітям і їх батькам. Цей працьовитий і кмітливий веселий герой, вчасно приходить на допомогу своїм знайомим і друзям 😉. Дитячий торт Спанч Боб пропонуємо прикрасити не тільки головним героєм, але і його друзями Слагго, Патрік Стар, та іншими. А також створимо цілий сюжет мультфільму в дизайні торта.

Начинка для даного десерту 🍰, підійде будь-яка, в залежності, що більше подобається вашому маленькому мрійнику або мрійниці. У розділі начинки, наведено 14 можливих варіантів, наповнення торта. Що вам ближче за смаком, обирайте самі. При бажанні, не виключена можливість, доповнити замовлення свіжими ягодами і фруктами. Прикрасити торт Губка Боб, можна як фігуркою з мастики, так і пряником з топперами🍭.

Замовити торт Губка Боб з мастики, це означатиме що не залишиться без уваги ні Ваш іменинника, ні запрошені гості на свято. Тако ж заробите багато лайків від друзів і знайомих в instagram. Якщо не любите солодкої мастики, ми з радістю виготовимо торт Спанч Боб з крему. Який ні чим не буде поступатися мастичним шедеврам.

Буде тануть в роті, добре просочене сиропом, пісочне або бісквітне тісто в дуеті з ароматною кремовою начинкою вразить найвишуканіших гурманів ☕. Ми так само приготуємо торт по фото, яке вам найбільше подобається.